Zielony Pies Rudy Kot

Wrzesień, czas do szkoły

Wrzesień, czas do szkoły

 

 

Wrzesień to czas, kiedy dzieci zaczynają naukę, a psy idą do... przedszkola! Psiego przedszkola oczywiście.

 

Wiele moich znajomych ma nieco błędne pojęcie na temat o co chodzi w psim przedszkolu. Zapisujemy szczeniaka do przedszkola, kupujemy wyprawkę, zawozimy rano i odbieramy po południu, nawet fajnie, a na dodatek mamy wyedukowanego szczeniaka, brzmi super. Ale takie rzeczy to może w psim hotelu :)

Prawda jest taka, że rzeczywiście musimy zapisać naszego psiego pupila na zajęcia, po wcześniejszym wybraniu szkoły. W każdym większym mieście działa zazwyczaj kilka szkół dla psów, które prowadzą również psie przedszkole. Z wyprawką dla szczeniaczka też nie żartowałam - potrzebne nam podstawowe akcesoria czyli: obroża, smycz, przysmaki do nagradzania, pojemnik z wodą dla psa lub po prostu miska + woda w butelce, woreczki na odchody. Czasami mogą być przydatne inne akcesoria do nauki o których zostaniecie poinformowani przez osobę prowadząca zajęcia np. kliker czy gwizdek.

Kiedy już zapisaliśmy naszego pupila, mamy wyprawkę, zawozimy szczeniaczka na zajęcia, ale uwaga! zostajemy razem z nim :) To właśnie ta zasadnicza różnica.

 

 

Jaka jest idea psiego przedszkola?
Przede wszystkim socjalizacja naszego malucha, zapoznanie z różnymi bodźcami, innymi psami, ludźmi, nauka podstawowych komend, lepsze poznanie naszego szczeniaka oraz lepsze poznanie nas przez szczeniaka, a także dobra zabawa!

To ważne, aby pies w tym okresie życia poznał wiele nowych rzeczy, nawiązywał relacje z innymi psami. Dla niego to nauka poprzez zabawę. My będziemy wiedzieć jak uczyć psa, abyśmy mogli nad nim zapanować teraz, jak i w przyszłości, poznamy tajniki niektórych komend. 

I uwierzcie mi to również dobra zabawa dla ludzi, banda ganiających i bawiących się szczeniaków to naprawdę fajny widok. Oprócz tego, zaczerpniecie trochę ruchu na powietrzu.

Mam nadzieję, że chociaż trochę udało mi się Was namówić, Ci, którzy zaryzykują na pewno nie będą żałować. 

psie przedszkole, szkolenie psa, nauka szczeniaka
2017-09-12

CAT
...

24h/365dni

Zamawiaj online
...

Przelewy24

Płatność online
...

506 444 846

Zadzwoń