Zielony Pies Rudy Kot

Poznaj nas i naszą firmę

 

Kochamy i szanujemy zwierzęta, bez tego nie mógłby powstać sklep Zielony Pies Rudy Kot. Wszystko zaczęło się od małej puchatej kociej kulki, a później drugiej puchatej psiej kulki. Leon jest Tym wymarzonym, idealnym psem, któremu mogliśmy pokazywać świat i dla którego jesteśmy najważniejsi, ale...
Owszem, jest wymarzony, idealny? Raczej nie, no cóż. Świat mogliśmy mu pokazywać, kiedy był szczeniaczkiem, teraz woli eksplorować na własną łapę. Niewątpliwie jego opiekunowie są najważniejsi na świecie, ale indyk czasami wysuwa się na prowadzenie.

Dla zdrowia psów i kotów oraz dobrostanu zwierząt gospodarskich wprowadziliśmy certyfikowane karmy ekologiczne, których składniki pochodzą ze ściśle kontrolowanych gospodarstw i upraw. Chcemy dla zwierząt jak najlepiej, ponieważ uważamy, że na to zasługują. 

Systematycznie poszerzamy ofertę. Cały czas poszukujemy czegoś lepszego, zdrowszego, smaczniejszego i wygodniejszego dla zwierzaków. We wszystko, co robimy wkładamy całe nasze serce. Jesteśmy pewni, że Twoje zwierzaki zasługują na wszystko to, co najlepsze.

Na blogu opisujemy historie, które nas spotkały, poruszamy tematy związane z wychowaniem, prawidłowym odżywianiem, zdrowiem i wiele innych.

 

 

CAT
...

24h/365dni

Zamawiaj online
...

Przelewy24

Płatność online
...

506 444 846

Zadzwoń