Zielony Pies Rudy Kot

Botaniqa For Ever Bath Acai & Pomegranate Szampon

Wstecz Zadaj pytanie

Cena: 24,90 zł 19,50 zł

Dostępność: dostępny

Producent: Botaniqa

Pojemność: 250 ml

Opis

Szampon Botaniqa For Ever Bath to prawdziwa regeneracja i nawilżenie szaty Twojego pupila. Stworzony z myślą, aby odżywić, wzmocnić i nabłyszczyć sierść. Bogaty w naturalne ekstrakty z jagód Açaí oraz owocu granatu, które sprawiają, że sierść jest doskonale nawilżona i łatwiejsza do układania. Szampon jest odpowiedni do każdego rodzaju szaty, idealnie ją odżywiając nie zmieniając jej struktury.

 

Pielęgnacja? Naturalnie!

0% Parabenów

0% Alkoholu

0% Kolorantów

0% Silikonów

 

Ekstrakt z Granatu
Owoc granatu znany jest z właściwości przywracających energię i żywotność, zawarte w nim naturalne antyoksydanty odżywiają i odbudowują szatę. Dodatkowo dzięki właściwością energetyzującym i nawilżającym, ekstrakt z owocu granatu zapewnia włosom połysk i blask. Zawiera składniki przywracające witalność i wzmacniające szatę.


Szampon For Ever Bath luksus na który Twój Pupil zasługuje!

 

To co najważniejsze:
Naturalny wyciąg z jagód Acai i granatu
Słodki olej migdałowy
Proteiny owsa
Kompleks nawilżający
Zbalansowane pH
Skoncentrowana formuła
0% Parabenów
0% Alkoholu
0% Kolorantów
0% Silikonów
0% Składników pochodzenia zwierzęcego
0% Pochodnych ropy naftowej

 

Przeznaczenie: Systematyczna pielęgnacja psów, których sierść potrzebuje odżywienia, nawilżenia i nabłyszczenia. Może być stosowany do każdego rodzaju szaty, gdyż dzięki innowacyjnej formule nie zmienia struktury włosa. Skoncentrowana formuła - zalecane rozcieńczenie 1:5.

 

 

 

Przed kąpielą dokładnie rozczesz włos. Następnie zmocz szatę letnią wodą. Nałóż Szampon For Ever Bath Açaí and Pomegranate i wmasuj w szatę. Masuj od głowy, uważając na okolice oczu i uszu, aż do ogona. Następnie dokładnie spłucz pianę ciepłą, czystą wodą. Jeżeli Twój Ulubieniec tego wymaga czynność możesz powtórzyć. Po kąpieli w celu uzyskania optymalnych rezultatów zalecane jest użycie Odżywki For Ever Bath Açaí & Pomegranate. Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość odżywki i rozprowadź równomiernie. Użycie odżywki powoduje, iż włos jest bardziej odżywiony i błyszczący. Pozostaw odżywkę na kilka minut, a następnie spłucz Pieska ciepłą, czystą wodą. Delikatnie osusz włos ręcznikiem, a następnie jeżeli tego wymaga wysusz suszarką aż do całkowitego wyschnięcia włosa. Pamiętaj aby strumień powietrza nie był zbyt gorący. Ciesz się świeżością oraz blaskiem włosa.

CAT
...

24h/365dni

Zamawiaj online
...

Przelewy24

Płatność online
...

506 444 846

Zadzwoń