Zielony Pies Rudy Kot

ZiwiPeak Daily Cat sucha karma jagnięcina

Wstecz Zadaj pytanie

Cena: 58,00 zł

Dostępność: niedostępny

Producent: ZiwiPeak

Gramatura: 400g

Opis

Najwyższe oceny w światowych rankingach karm. Słynna nowozelandzka hipoalergiczna karma to 90% mięsa i aż 95% przyswajalności.

 

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

 

ZiwiPeak ‘Daily Cat’ karma sucha z jagnięciną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla kotów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego kota jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna. Ze względu na doskonałą przyswajalność, dzienna zalecana porcja karmy ZiwiPeak jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych karm konwencjonalnych. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych. Twój kot pokocha jej smak!

 

Najważniejsze zalety karmy ZiwiPeak 'Daily Cat' z jagnięciną:

 • Karma suszona, nie przetwarzana termicznie
 • Bez zbóż, kukurydzy, pszenicy, ryżu oraz soi
 • Jagnięcina jako hipoalergiczne źródło wysokiej jakości białka
 • Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu
 • Bez sztucznych aromatów i barwników
 • Nie zawiera tanich składników wypełniających
 • Bez soli, cukrów i gliceryny
 • Bez GMO i antybiotyków
 • Bez dodatków hormonów i stymulatorów wzrostu
 • Nie zawiera konserwantu chemicznego - etoksychiny
 • Nie zawiera składników pochodzących z Chin

 

 

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych, wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI - ten rekordowy poziom został osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego kota. Ze względu na doskonałą przyswajalność, dzienna zalecana porcja karmy ZiwiPeak jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych karm konwencjonalnych.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA - składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

JAGNIĘCINA - mięso jagnięce zawarte w karmach ZiwiPeak pochodzi z „prawdziwych“ jagniąt tj. młodych owiec przed ukończeniem 12 m-ca życia, którym jeszcze nie wyrosły stałe siekacze. Czyste mięso jagnięce oraz narządy wewnętrzne młodych jagniąt wykorzystywane w karmach ZiwiPeak, uznaje się powszechnie w weterynarii za hipoalergiczne. Są one ponadto doskonałym źródłem niezbędnych aminokwasów.  Mięso i wnętrzności (wątroba, płuca, serca, nerki, żołądki) jagnięce w karmach ZiwiPeak zawierają niską ilość popiołu, co pozwala uniknąć nienaturalnego obciążania narządów wewnętrznych kota.

PODROBY (wątroba, serce, nerki) - narządy – bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – są odzwierciedleniem zdrowej i naturalnej diety kota. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE - stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA - zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczne wchłanianie i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH - dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach - składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA - wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety kota drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA - karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowana jest do wymogów układu trawiennego kota. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu kotów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie kota pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

 

KORZYŚCI ZDROWOTNE

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych kota – bezzbożowe, 100% naturalne, wysokomięsne  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną kota.

 • Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
 • Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
 • Utrzymanie prawidłowej masy ciała
 • Zdrowa skóra i lśniąca sierść
 • Zdrowe zęby i dziąsła
 • Zdrowe stawy
 • Codzienna energia i witalność
 • Reguluje poziom pH moczu w naturalny sposób zachowując jego łagodnie kwasowy odczyn, utrzymując go na biologicznie odpowiednim poziomie (6.4 – 6.6)

 

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ

Wszystkie opakowania karm suchych i smakołyków ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.

(zawartość mięsa min. 90%) jagnięcina - mięso, jagnięcina - wątroba, jagnięcina - żołądki, jagnięcina - serca i nerki, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, inulina (cykoria), suszone wodorosty, witaminy (suplement wit. D3, suplement wit. E, ryboflawina, d-pantotenian wapnia, niacyna, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, wit. B12), minerały (chelat aminokwasowy żelaza, chelat aminokwasowy miedzi, chelat aminokwasowy manganu, chelat aminokwasowy cynku, selenin sodu, wodorowęglan potasu), DL-Metionina, tauryna. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.

Składniki analityczne
Białko 36%
Tłuszcz 33%
Włókno 1%
Wilgotność 13%
Popiół 7%
Węglowodany 10%
Kalorie 4794 kcal/kg
Glukozamina 1910 mg/kg
Chondroityna 906 mg/kg

 

 

 

 

 

 

 

 

Minerały

Wapń 1,60%
Fosfor 1,20%
Potas 0,68%
Sód 0,31%
Chlorki 0,44%
Magnez 0,09%
Żelazo 230 mg/kg
Miedź 16 mg/kg
Mangan 47 mg/kg
Cynk 190 mg/kg
Jod                 10 mg/kg
Selen 0,26 mg/kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witaminy

Witamina A 86200 IU/kg
Witamina D 1000 IU/kg
Witamina E 313 IU/kg
Witamina B1 (tiamina) 4.7 mg/kg
Witamina B2 (ryboflawina) 41 mg/kg
Witamina B5 (kwas pantotenowy) 40 mg/kg
Witamina B3 (niacyna) 355 mg/kg
Witamina B6 (pirydoksyna) 17 mg/kg
Witamina B9 (kwas foliowy) 0,90 mg/kg
Witamina B7 (biotyna) 0.17 mg/kg
Witamina 12 0.06 mg/kg
Cholina 2154 mg/kg

 

Aminokwasy

Arginina 2.31%
Histydyna 0.68%
Izoleucyna 1.35%
Leucyna 2.42%
Lizyna 2.08%
Metionina 0.89%
Fenyloalanina 1.45%
Treonina 1.14%
Tryptofan 0.32%
Walina 1.63%
Cysteina 0.29%
Tyrozyna 0.89%
Tauryna 0.28%
Kwas asparaginowy 2.66%
Seryna 0.98%
Kwas glutaminowy 4.02%
Prolina 2.23%
Glicyna 2.64%
Alanina 2.17%

 

Kwasy tłuszczowe

Omega-3 3.20%
EPA 0.30%
DHA 0.25%
ALA 2.20%
Omega-6 8.70%
Kwas linolowy 8.10%
Kwas arachidowy 0.10%

 

Masa ciała kota Porcja dobowa (gram na 24 godz.)
1 kg 17
2 kg 28
3 kg 37
4 kg 44
5 kg 51
6 kg 58
7 kg 64
8 kg 70
9 kg 76
10 kg 82

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karmę ZiwiPeak 'Daily Cat' wrowadzać powoli do diety przez okres min. 5 dni, stopniowo zwiększając jej udział w stosunku do karmy dotychczas stosowanej. Kocięta/kotki ciężarne lub karmiące - podawać w przybliżeniu podwójną wskazaną ilość, podzieloną na 2-3 posiłki.

Zwierzęciu należy zapewnić stały dostęp do świeżej i czystej wody pitnej. Z powodu specyficznego, bardzo delikatnego układu moczowego należy zachęcać do picia jak największej ilości płynów.

CAT
...

24h/365dni

Zamawiaj online
...

Przelewy24

Płatność online
...

506 444 846

Zadzwoń