Zielony Pies Rudy Kot

ZiwiPeak Daily Cat dziczyzna i ryba

Wstecz Zadaj pytanie

Cena: 12,00 zł

Dostępność: niedostępny

Producent: ZiwiPeak

Gramatura: 170g

Opis

Najwyższe oceny w światowych rankingach karm. Słynna nowozelandzka hipoalergiczna karma to 66% mięsa i aż 95% przyswajalności.

 

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

 

ZiwiPeak ‘Daily Cat’ karma mokra z dziczyzną i rybą to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla kotów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego kota jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna. Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników. Twój kot pokocha jej smak!

 

Najważniejsze zalety karmy ZiwiPeak 'Daily Cat' z dziczyzną i rybą:

 • Bez zbóż, kukurydzy, pszenicy, ryżu oraz soi
 • Dziczyzna jako odżywcze i hipoalergiczne źródło wysokiej jakości białka
 • Bogata w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe (EPA, DHA) dzięki zawartości ryby
 • Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu
 • Bez sztucznych aromatów i barwników
 • Nie zawiera żelatyny i gliceryny
 • Bez soli i cukrów
 • Bez antybiotyków
 • Bez dodatków hormonów i stymulatorów wzrostu
 • Nie zawiera konserwantu chemicznego - etoksychiny

 

 

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych, wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI - ten rekordowy poziom został osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego kota.

66% ZAWARTOŚCI MIĘSA - składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

DZICZYZNA - doskonałe źródło wysokogatunkowego białka, mięso cenione we współczesnej dietetyce weterynaryjnej za swoje wartości odżywcze oraz hipoalergiczne (wolne od alergenów). Doskonałej jakości dziczyzna hodowlana wykorzystywana do produkcji karmy i smakołyków dla zwierząt ZiwiPeak zawiera także dużą ilość tkanki łącznej, aby zapewnić regularną podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy, które stanowią odżywcze wsparcie stawów zwierzęcia na całe lata.

RYBA - miruna uznawana jest za doskonałe nowe źródło białka, dodatkowo o właściwościach hipoalergicznych. Jest również wspaniałym źródłem niacyny i witaminy B12. Cała ryba to nie tylko cenne porcje mięsne, ale także inne składniki odżywcze – w tym naturalne węglowodany, witaminy i minerały, kwasy tłuszczowe, aminokwasy. Unikalna technologia przetwarzania stosowana przez ZiwiPeak pomaga w zachowaniu tych wartości odżywczych w produkcie końcowym. Miruna zawiera duże ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Jednym z głównych powodów wybrania miruny - jest wysoka zawartość długołańcuchowych kwasów tłuszczowych: EPA i DHA, znanych ze swoich bezpośrednich właściwości przeciwzapalnych oraz korzystnego wpływu na regulację mechanizmu odpowiedzi immunologicznej.

PODROBY (wątroba, serce, nerki) - narządy – bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – stanowią odzwierciedlenie zdrowej diety, jaką zwierzęta miałyby żyjąc dziko na wolności. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE - stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA - zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczne wchłanianie i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH - dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach - składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA - wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety kota drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA - karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowana jest do wymogów układu trawiennego kota. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu kotów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie kota pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

 

KORZYŚCI ZDROWOTNE

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych kota – bezzbożowe, 100% naturalne, wysokomięsne  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną kota.

 • Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
 • Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
 • Utrzymanie prawidłowej masy ciała
 • Zdrowa skóra i lśniąca sierść
 • Zdrowe zęby i dziąsła
 • Zdrowe stawy
 • Codzienna energia i witalność
 • Reguluje poziom pH moczu w naturalny sposób zachowując jego łagodnie kwasowy odczyn, utrzymując go na biologicznie odpowiednim poziomie (6.4 – 6.6)

 

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ

Łagodny proces produkcji dla zachowania wartości odżywczych. Dla zachowania wartości odżywczej wszystkich składników, każda karma ZiwiPeak w puszce jest poddawana apertyzacji w osobnym sterylnym pojemniku. Puszki używane przez ZiwiPeak posiadają wolną od BPA warstwę bezpośrednio przylegającą do karmy. Dzięki temu karma zachowuje wszystkie swoje naturalne walory i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

(zawartość mięsa min. 66%) dziczyzna - mięso, dziczyzna - wątroba, dziczyzna - płuca, dziczyzna - żołądki, dziczyzna - serca i nerki, ryba, nowozelandzkie małże zielone, suszone wodorosty, oliwa z oliwek, chlorek potasu, pirofosofroan czterosodowy, agar-agar, chlorek choliny, węglan wapnia, selenin sodu, witaminy, minerały, tauryna.

Składniki analityczne
Białko surowe 11%
Tłuszcz surowy 7.5%
Włókno surowe 1%
Wilgotność 79%
Popiół 1.5%
Węglowodany 1.5%
Kalorie 1075 kcal/kg

 

 

 

 

 

 

 

 

Minerały

Wapń 0.37%
Fosfor 0.28%
Potas 0.22%
Sód 0.10%
Chlorki 0.15%
Magnez 0.02%
Żelazo 24.63 mg/kg
Miedź 2.58 mg/kg
Mangan 2.48 mg/kg
Cynk 25.29 mg/kg
Jod                 0.13 mg/kg
Selen 0.05 mg/kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witaminy

Witamina A 9237 IU/kg
Witamina D 543 IU/kg
Witamina E 23 IU/kg
Witamina K 0.31 mg.kg
Witamina B1 (tiamina) 123 mg/kg
Witamina B2 (ryboflawina) 2.71 mg/kg
Witamina B5 (kwas pantotenowy) 4.11 mg/kg
Witamina B3 (niacyna) 57 mg/kg
Witamina B6 (pirydoksyna) 3.52 mg/kg
Witamina B9 (kwas foliowy) 0,75 mg/kg
Witamina B7 (biotyna) 0.06 mg/kg
Witamina 12 0.01 mg/kg
Cholina 1108 mg/kg

 

Aminokwasy

Arginina 3.00%
Histydyna 0.26%
Izoleucyna 0.39%
Leucyna 0.80%
Lizyna 0.72%
Metionina 0.22%
Fenyloalanina 0.43%
Treonina 0.39%
Tryptofan 0.08%
Walina 0.76%
Cysteina 0.36%
Tyrozyna 0.76%
Tauryna 0.09%

 

Kwasy tłuszczowe

Kwas linolowy 0.39%
Kwas arachidowy 0.11%

 

Masa ciała kota Porcja dobowa (gram na 24 godz.)
1 kg 97
2 kg 155
3 kg 203
4 kg 246
5 kg 286
6 kg 323
7 kg 358
8 kg 392
9 kg 424
10 kg 455

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocięta/kotki ciężarne lub karmiące - podawać w przybliżeniu podwójną wskazaną ilość, podzieloną na 2-3 posiłki.

Zwierzęciu należy zapewnić stały dostęp do świeżej i czystej wody pitnej. Z powodu specyficznego, bardzo delikatnego układu moczowego należy zachęcać do picia jak największej ilości płynów oraz spożywania karm mokrych.

CAT
...

24h/365dni

Zamawiaj online
...

Przelewy24

Płatność online
...

506 444 846

Zadzwoń