Zielony Pies Rudy Kot

ZiwiPeak Daily Dog dziczyzna i ryba

Wstecz Zadaj pytanie

Cena: 9,50 zł

Dostępność: niedostępny

Producent: ZiwiPeak

Gramatura: 170g

Opis

Najwyższe oceny w światowych rankingach karm. Słynna nowozelandzka hipoalergiczna karma to 66% mięsa i aż 95% przyswajalności.

 

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie powinny występować w diecie mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

 

ZiwiPeak ‘Daily Dog’ karma mokra z dziczyzną i rybą to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego psa jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna. Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników. Twój pies pokocha jej smak!

 

Najważniejsze zalety karmy ZiwiPeak 'Daily Dog' z dziczyzną i rybą:

 • Bez zbóż, kukurydzy, pszenicy, ryżu oraz soi
 • Dziczyzna jako odżywcze i hipoalergiczne źródło wysokiej jakości białka
 • Bogata w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe (EPA, DHA) dzięki zawartości ryby
 • Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu
 • Bez sztucznych aromatów i barwników
 • Nie zawiera żelatyny i gliceryny
 • Bez soli i cukrów
 • Bez antybiotyków
 • Bez dodatków hormonów i stymulatorów wzrostu
 • Nie zawiera konserwantu chemicznego - etoksychiny

 

 

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych, wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI - ten rekordowy poziom został osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.

66% ZAWARTOŚCI MIĘSA - składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

DZICZYZNA - doskonałe źródło wysokogatunkowego białka, mięso cenione we współczesnej dietetyce weterynaryjnej za swoje wartości odżywcze oraz hipoalergiczne (wolne od alergenów). Doskonałej jakości dziczyzna hodowlana wykorzystywana do produkcji karmy i smakołyków dla zwierząt ZiwiPeak zawiera także dużą ilość tkanki łącznej, aby zapewnić regularną podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy, które stanowią odżywcze wsparcie stawów zwierzęcia na całe lata.

RYBA - miruna uznawana jest za doskonałe nowe źródło białka, dodatkowo o właściwościach hipoalergicznych. Jest również wspaniałym źródłem niacyny i witaminy B12. Cała ryba to nie tylko cenne porcje mięsne, ale także inne składniki odżywcze – w tym naturalne węglowodany, witaminy i minerały, kwasy tłuszczowe, aminokwasy. Unikalna technologia przetwarzania stosowana przez ZiwiPeak pomaga w zachowaniu tych wartości odżywczych w produkcie końcowym. Miruna zawiera duże ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Jednym z głównych powodów wybrania miruny - jest wysoka zawartość długołańcuchowych kwasów tłuszczowych: EPA i DHA, znanych ze swoich bezpośrednich właściwości przeciwzapalnych oraz korzystnego wpływu na regulację mechanizmu odpowiedzi immunologicznej.

PODROBY (wątroba, serce, nerki) - narządy – bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – stanowią odzwierciedlenie zdrowej diety, jaką zwierzęta miałyby żyjąc dziko na wolności. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE - stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA - zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczne wchłanianie i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH - dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach - składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA - wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA - karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowana jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

 

KORZYŚCI ZDROWOTNE

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe, 100% naturalne, wysokomięsne  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną psa.

 • Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
 • Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
 • Utrzymanie prawidłowej masy ciała
 • Zdrowa skóra i lśniąca sierść
 • Zdrowe zęby i dziąsła
 • Zdrowe stawy
 • Codzienna energia i witalność

 

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ

Łagodny proces produkcji dla zachowania wartości odżywczych. Dla zachowania wartości odżywczej wszystkich składników, każda karma ZiwiPeak w puszce jest poddawana apertyzacji w osobnym sterylnym pojemniku. Puszki używane przez ZiwiPeak posiadają wolną od BPA warstwę bezpośrednio przylegającą do karmy. Dzięki temu karma zachowuje wszystkie swoje naturalne walory i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

(zawartość mięsa min. 66%) dziczyzna - mięso, dziczyzna - wątroba, dziczyzna - płuca, dziczyzna - żołądki, dziczyzna - serca i nerki, ryba, nowozelandzkie małże zielone, witaminy, minerały.

Składniki analityczne
Białko surowe 11%
Tłuszcz surowy 7%
Włókno surowe 1%
Wilgotność 79%
Popiół 1.5%
Węglowodany 2%
Kalorie 1050 kcal/kg

 

 

 

 

 

 

 

 

Minerały

Wapń 0.37%
Fosfor 0.30%
Potas 0.19%
Sód 0.10%
Chlorki 0.17%
Magnez 0.02%
Żelazo 73 mg/kg
Miedź 2.67 mg/kg
Mangan 2.25 mg/kg
Cynk 35.11 mg/kg
Jod                 0.4 mg/kg
Selen 0.07 mg/kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witaminy

Witamina A 5417 IU/kg
Witamina D 383 IU/kg
Witamina E 41 IU/kg
Witamina B1 (tiamina) 32 mg/kg
Witamina B2 (ryboflawina) 1.59 mg/kg
Witamina B5 (kwas pantotenowy) 8.65 mg/kg
Witamina B3 (niacyna) 11 mg/kg
Witamina B6 (pirydoksyna) 0.93 mg/kg
Witamina B9 (kwas foliowy) 0,18 mg/kg
Witamina 12 0.01 mg/kg
Cholina 779 mg/kg

 

Aminokwasy

Arginina 0.86%
Histydyna 0.27%
Izoleucyna 0.42%
Leucyna 0.82%
Lizyna 0.77%
Metionina - Cysteina 0.38%
Fenyloalanina - Tyrozyna 0.78%
Treonina 0.41%
Tryptofan 0.09%
Walina 0.74%

 

Kwasy tłuszczowe

Kwas linolowy 0.30%

 

Dawkowanie: Od 1 do 1 1/4 puszki na każde 2 kg wagi ciała psa. Szczenięta/suki ciężarne lub karmiące podawać podwojoną dawkę.

Zwierzęciu należy zapewnić stały dostęp do świeżej i czystej wody pitnej.

CAT
...

24h/365dni

Zamawiaj online
...

Przelewy24

Płatność online
...

506 444 846

Zadzwoń