Zielony Pies Rudy Kot

ZiwiPeak Daily Dog jagnięcina

Wstecz Zadaj pytanie

Cena: 15,00 zł

Dostępność: niedostępny

Producent: ZiwiPeak

Gramatura: 370g

Opis

Najwyższe oceny w światowych rankingach karm. Słynna nowozelandzka hipoalergiczna karma to 66% mięsa i aż 95% przyswajalności.

 

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie powinny występować w diecie mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

 

ZiwiPeak ‘Daily Dog’ karma mokra z jagnięciną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego psa jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna. Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników. Twój pies pokocha jej smak!

 

Najważniejsze zalety karmy ZiwiPeak 'Daily Dog' z jagnięciną:

 • Bez zbóż, kukurydzy, pszenicy, ryżu oraz soi
 • Jagnięcina jako odżywcze i hipoalergiczne źródło wysokiej jakości białka
 • Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu
 • Bez sztucznych aromatów i barwników
 • Nie zawiera żelatyny i gliceryny
 • Bez soli i cukrów
 • Bez antybiotyków
 • Bez dodatków hormonów i stymulatorów wzrostu
 • Nie zawiera konserwantu chemicznego - etoksychiny

 

 

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych, wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI - ten rekordowy poziom został osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.

66% ZAWARTOŚCI MIĘSA - składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

JAGNIĘCINA - hodowlane mięso jagnięce jest czystym źródłem doskonałej jakości białka i tłuszczy. Mięso jagnięce zawarte w karmach ZiwiPeak pochodzi z „prawdziwych“ jagniąt tj. młodych owiec przed ukończeniem 12 m-ca życia, którym jeszcze nie wyrosły stałe siekacze. Czyste mięso jagnięce oraz narządy wewnętrzne młodych jagniąt wykorzystywane w karmach ZiwiPeak, uznaje się powszechnie w weterynarii za hypoalergiczne. Są one ponadto doskonałym źródłem niezbędnych aminokwasów.  Mięso jagnięce w karmach ZiwiPeak zawiera niską ilość popiołu, co pozwala uniknąć nienaturalnego obciążania narządów wewnętrznych psa.

PODROBY (wątroba, serce, nerki) - narządy – bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – stanowią odzwierciedlenie zdrowej diety, jaką zwierzęta miałyby żyjąc dziko na wolności. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE - stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA - zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczne wchłanianie i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH - dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach - składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA - wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA - karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowana jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

 

KORZYŚCI ZDROWOTNE

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe, 100% naturalne, wysokomięsne  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną psa.

 • Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
 • Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
 • Utrzymanie prawidłowej masy ciała
 • Zdrowa skóra i lśniąca sierść
 • Zdrowe zęby i dziąsła
 • Zdrowe stawy
 • Codzienna energia i witalność

 

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ

Łagodny proces produkcji dla zachowania wartości odżywczych. Dla zachowania wartości odżywczej wszystkich składników, każda karma ZiwiPeak w puszce jest poddawana apertyzacji w osobnym sterylnym pojemniku. Puszki używane przez ZiwiPeak posiadają wolną od BPA warstwę bezpośrednio przylegającą do karmy. Dzięki temu karma zachowuje wszystkie swoje naturalne walory i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

(zawartość mięsa min. 66%) jagnięcina - mięso, jagnięcina - wątroba, jagnięcina - płuca, jagnięcina - żołądki, jagnięcina - serca i nerki, nowozelandzkie małże zielone, substancje żelujące, witaminy, minerały. Dodatki: wit.A 2250 IU/kg, wit.D3 188 IU/kg, siarczan miedzi 1.9 mg/kg, siarczan cynku 1.9 mg/kg, siarczan żelaza 20 mg/kg, siarczan manganu 1.9 mg/kg.

Składniki analityczne
Białko surowe 10%
Tłuszcz surowy 8%
Włókno surowe 1%
Wilgotność 80%
Popiół 1.5%
Węglowodany 2%
Kalorie 1100 kcal/kg

 

Minerały

Wapń 0.36%
Fosfor 0.27%
Potas 0.18%
Sód 0.12%
Chlorki 0.14%
Magnez 0.02%
Żelazo 57 mg/kg
Miedź 8.73 mg/kg
Mangan 2.77 mg/kg
Cynk 34 mg/kg
Jod                 0.4 mg/kg
Selen 0.07 mg/kg

Witaminy

Witamina A 6285 IU/kg
Witamina D 444 IU/kg
Witamina E 47 IU/kg
Witamina B1 (tiamina) 38 mg/kg
Witamina B2 (ryboflawina) 1.84 mg/kg
Witamina B5 (kwas pantotenowy) 10 mg/kg
Witamina B3 (niacyna) 13.2 mg/kg
Witamina B6 (pirydoksyna) 1.08 mg/kg
Witamina B9 (kwas foliowy) 0,21 mg/kg
Witamina 12 0.02 mg/kg
Cholina 603 mg/kg

 

Aminokwasy

Arginina 0.57%
Histydyna 0.25%
Izoleucyna 0.37%
Leucyna 0.79%
Lizyna 0.69%
Metionina - Cysteina 0.36%
Fenyloalanina - Tyrozyna 0.76%
Treonina 0.41%
Tryptofan 0.12%
Walina 0.56%

 

Kwasy tłuszczowe

Kwas linolowy 1%

 

Dawkowanie: Od 3/4 do 1 1/4 puszki dziennie na każde 7 kg wagi ciała psa. Szczenięta/suki ciężarne lub karmiące podawać podwojoną dawkę podzieloną na 3 posiłki w ciągu dnia.

Zwierzęciu należy zapewnić stały dostęp do świeżej i czystej wody pitnej.

CAT
...

24h/365dni

Zamawiaj online
...

Przelewy24

Płatność online
...

506 444 846

Zadzwoń