Zielony Pies Rudy Kot

ZiwiPeak Daily Dog sucha karma jagnięcina

Wstecz Zadaj pytanie

Cena: 101,99 zł

Dostępność: niedostępny

Producent: ZiwiPeak

Gramatura: 1 kg

Opis

Najwyższe oceny w światowych rankingach karm. Słynna nowozelandzka hipoalergiczna karma to 90% mięsa i aż 95% przyswajalności.

 

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie powinny występować w diecie mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

 

ZiwiPeak ‘Daily Dog’ karma sucha z jagnięciną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego psa jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna. Ze względu na doskonałą przyswajalność, dzienna zalecana porcja karmy ZiwiPeak jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych karm konwencjonalnych. Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników. Twój pies pokocha jej smak!

 

Najważniejsze zalety karmy ZiwiPeak 'Daily Dog' z jagnięciną:

 • Karma suszona powietrzem, nie przetwarzana termicznie
 • Bez zbóż, kukurydzy, pszenicy, ryżu oraz soi
 • Jagnięcina jako hipoalergiczne źródło wysokiej jakości białka
 • Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu
 • Bez sztucznych aromatów i barwników
 • Nie zawiera tanich składników wypełniających
 • Bez soli, cukrów i gliceryny
 • Bez GMO i antybiotyków
 • Bez dodatków hormonów i stymulatorów wzrostu
 • Nie zawiera konserwantu chemicznego - etoksychiny
 • Nie zawiera składników pochodzących z Chin

 

 

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych, wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI - ten rekordowy poziom został osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa. Ze względu na doskonałą przyswajalność, dzienna zalecana porcja karmy ZiwiPeak jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych karm konwencjonalnych.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA - składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

JAGNIĘCINA - hodowlane mięso jagnięce jest czystym źródłem doskonałej jakości białka i tłuszczy. Mięso jagnięce zawarte w karmach ZiwiPeak pochodzi z „prawdziwych“ jagniąt tj. młodych owiec przed ukończeniem 12 m-ca życia, którym jeszcze nie wyrosły stałe siekacze. Czyste mięso jagnięce oraz narządy wewnętrzne młodych jagniąt wykorzystywane w karmach ZiwiPeak, uznaje się powszechnie w weterynarii za hypoalergiczne. Są one ponadto doskonałym źródłem niezbędnych aminokwasów.  Mięso jagnięce w karmach ZiwiPeak zawiera niską ilość popiołu, co pozwala uniknąć nienaturalnego obciążania narządów wewnętrznych psa.

PODROBY (wątroba, serce, nerki) - narządy – bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – stanowią odzwierciedlenie zdrowej diety, jaką zwierzęta miałyby żyjąc dziko na wolności. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE - stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA - zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczne wchłanianie i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH - dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach - składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA - wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA - karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowana jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

 

KORZYŚCI ZDROWOTNE

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe, 100% naturalne, wysokomięsne  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną psa.

 • Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
 • Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
 • Utrzymanie prawidłowej masy ciała
 • Zdrowa skóra i lśniąca sierść
 • Zdrowe zęby i dziąsła
 • Zdrowe stawy
 • Codzienna energia i witalność

 

NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ

Wszystkie opakowania karm suchych i smakołyków ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.

(zawartość mięsa min. 90%) jagnięcina - mięso, jagnięcina - wątroba, jagnięcina - płuca, jagnięcina - żołądki, jagnięcina - serca i nerki, nowozelandzkie małże zielone, lecytyna, inulina (cykoria), suszone wodorosty, pietruszka, witaminy (suplement wit. D3, suplement wit. E, monoazotan tiaminy, ryboflawina,  d-pantotenian wapnia, kwas foliowy, suplement wit.B12, hydrochlorek tiaminy), minerały (chelat aminokwasowy żelaza, chelat aminokwasowy miedzi, chelat aminokwasowy manganu, chelat aminokwasowy cynku, drożdże selenowe, wodorowęglan potasu, węglan wapnia). Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.

Składniki analityczne
Białko surowe (min.) 33%
Tłuszcz surowy (min.) 27%
Włókno surowe (max.) 1.5%
Wilgotność (max.) 15%
Popiół (max.) 8%
Węglowodany 10%
Kalorie 4860 kcal/kg
Glukozamina 1910 mg/kg
Chondroityna 906 mg/kg
Minerały
Wapń 1.9%
Fosfor 1.17%
Potas 0.75%
Sód 0.31%
Chlorki 0.51%
Magnez 0.09%
Żelazo 186 mg/kg
Miedź 47 mg/kg
Mangan 53 mg/kg
Cynk 170 mg/kg
Jod                 11 mg/kg
Selen 0.29 mg/kg
Molibden 0.33 mg/kg
Witaminy
Witamina A 64700 IU/kg
Witamina D 676 IU/kg
Witamina E 218 IU/kg
Witamina B1 (tiamina) 2.46 mg/kg
Witamina B2 (ryboflawina) 30 mg/kg
Witamina B5 (kwas pantotenowy) 28 mg/kg
Witamina B3 (niacyna) 93 mg/kg
Witamina B6 (pirydoksyna) 2.65 mg/kg
Witamina B9 (kwas foliowy) 0.813 mg/kg
Witamina B7 (biotyna) 0.17 mg/kg
Witamina 12 0.185 mg/kg
Cholina 3370 mg/kg
Aminokwasy
Arginina 2.11%
Histydyna 1.02%
Izoleucyna 1.07%
Leucyna 2.42%
Lizyna 1.82%
Metionina 0.57%
Fenyloalanina 1.24%
Treonina 1.36%
Tryptofan 0.33%
Walina 1.52%
Cysteina 0.25%
Tyrozyna 0.85%
Tauryna 0.21%
Kwas asparaginowy 2.89%
Seryna 1.35%
Kwas glutaminowy 4.57%
Prolina 1.98%
Glicyna 2.88%
Alanina 2.30%
Kwasy tłuszczowe
Omega-3 3.20%
EPA 0.30%
DHA 0.25%
ALA 2.20%
Omega-6 8.70%
Kwas linolowy 1%
Kwas arachidowy 0.10%
Kwas oleinowy 35%
Masa ciała psa Porcja dobowa (gram na 24 godz.)
1 kg 20
2 kg 33
3 kg 45
4 kg 56
5 kg 66
10 kg 112
20 kg 188
30 kg 255
40 kg 316
50 kg 373
60 kg 428

Karmę ZiwiPeak 'Daily Dog' wrowadzać powoli do diety przez okres min. 5 dni, stopniowo zwiększając jej udział w stosunku do karmy dotychczas stosowanej. Szczenięta/suki ciężarne lub karmiące - podawać w przybliżeniu podwójną wskazaną ilość, podzieloną na 2-3 posiłki.

Zwierzęciu należy zapewnić stały dostęp do świeżej i czystej wody pitnej.

CAT
...

24h/365dni

Zamawiaj online
...

Przelewy24

Płatność online
...

506 444 846

Zadzwoń