Zielony Pies Rudy Kot

Natural Taste Cat bogata w jagnięcinę

Wstecz Zadaj pytanie

Cena: 3,98 zł 3,70 zł

Dostępność: dostępny 1-3 dni

Producent: Natural Taste

Gramatura: 185 g

Opis

Natural Taste to pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów wszystkich ras bogata w jagnięcinę 185 gram.

Karmy NaturalL Taste dla kotów charakteryzują się wysoką strawnością składników pokarmowych a dobór surowców pochodzenia zwierzęcego oraz rekomendowana zawartość tauryny zostały dopasowane do specyficznych wymagań żywieniowych kotów. Zastosowanie surowców pochodzenia zwierzęcego w dużej ilości dostarcza zarówno wysokiej jakości pełnowartościowego białka jak i kwasów tłuszczowych, wśród których obecny jest kwas arachidonowy – kwas tłuszczowy niezbędny w żywieniu kotów. Dodatek w określonych proporcjach oleju lnianego utrzymuje na prawidłowym poziomie stosunek między wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi z rodziny n-3 i n-6. Karma pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminy, dlatego też nie jest wymagane stosowanie jakichkolwiek karm uzupełniających ani suplementów w codziennym żywieniu kota. Wartość odżywcza oraz gęstość energetyczna karm pozwala na spokojny i wydajny pasaż jelitowy, w czasie którego dochodzi do powolnego uwalniania i wchłaniania składników odżywczych.

 

Wieprzowina 23% (wątroba, serca, mięso wieprzowe), wołowina 22% (płuca, wątroba), rosół, jagnięcina 15% (wątroba, płuca) substancje mineralne, olej lniany 0,6%, olej z łososia 0,5%.

Składniki analityczne
Białko 10%
Oleje i tłuszcze surowe 6%
Popiół surowy 1,5%
Włókno surowe 1%
Wilgotność 80%
Wapń 0,3%
Fosfor 0,25%

 

Dodatki dietetyczne
Witamina D3 (cholekalcyferol) 450 IU/kg
Witamina E (octan-dl-alfa-tokoferylu) 40 mg/kg
E6 Cynk (tlenek cynku) 30 mg/kg
E4 Miedź (siarczan miedzi pięciowodny) 3 mg/kg
E5 Mangan (tlenek manganu) 2 mg/kg
E2 Jod (jodan wapnia) 0,3 mg/kg
Tauryna 800 mg/kg
Masa ciała kota Porcja dzienna (ilość puszek/dzień)
3 kg 1
4 kg 1 1/2
5 kg 2
6 kg 2 1/2

 

Powyższa tabela przedstawia sposób żywienia zdrowego, dorosłego kota. Wartości w tabeli podano w celach orientacyjnych. Wielkość porcji może się zmienić w zależności wieku, kondycji i aktywności fizycznej kota.

Kotu należy podawać pokarm o temperaturze pokojowej, podzielony na co najmniej dwa posiłki dziennie. Karmę należy wprowadzać do diety stopniowo przez okres około pięciu dni. Kotu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody pitnej.

CAT
...

24h/365dni

Zamawiaj online
...

Przelewy24

Płatność online
...

506 444 846

Zadzwoń